فینوگیت، پلتفرم طراحی استراتژی‌های معاملات

طراحی، بکتست و بهینه‌سازی استراتژی‌های معاملات

استراتژی پول ساز خودت رو راحت طراحی کن!!

طراحی استراتژی، گرفتن بکتست و بهینه‌سازی استراتژی تنها با چند کلیک ساده

ویژگی‌ها و ارزش‌های ما
بخشی از امکانات فینوگیت که در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.
مدیریت و طراحی استراتژی
امکان طراحی استراتژی با انواع اندیکاتورهای موجود در ابراز تریدینگ ویو و همچنین بکتست گرفتن از استراتژی به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.
پشتیبانی از بیش از ۵۰ اندیکاتور
شما می‌توانید با ترکیب اندیکاتورهای موجود، استراتژی‌های خود را طراحی کنید.
بهینه‌سازی
بهینه‌سازی استراتژی شما برای دریافت حداکثر درصد موفقیت و شانس برای پیروزی در معامله‌ها
ارسال سیگنال‌ها به پیام رسان شما
بعد از طراحی و بهینه‌سازی استراتژی، شما می‌توانید سیگنال‌های خرید و فروش استراتژی خود را درکانال پیام رسان خود دریافت کنید و از سیگنال‌های استراتژی خود سود کسب کنید.

سوالات متداول

بله قطعا! استراتژی مهم‌ترین پازل موفقیت در بازارهای مالی می‌باشد. در واقع شرط لازم است اما کافی نیست. شما برای سود در بازارهای مالی نیازمند یک سیستم مدیریت سرمایه شخصی نیز می‌باشید که فینوگیت به زودی سیستمی جهت مدیریت سرمایه به شما دوست عزیز ارائه خواهد کرد.

با بهینه‌سازی استراتژی، شما بهترین پارامترهای اندیکاتورها را برای استراتژی خود پیدا می‌کنید و این به شما کمک می‌کند تا به بالاترین درصد موفقیت و بهره‌وری از استراتژی خود برسید.

بله، ما چندین استراتژی معاملاتی را بر اساس میزان سرمایه و مدت زمانی که می‌خواهید سرمایه خود را حفظ کنید، به شما پیشنهاد می‌دهیم.

خیر! مسئولیت تمامی معاملات شما که بر اساس استراتژی طراحی شده شما انجام گرفته، بر عهده خود شما می‌باشد. ما فقط بستری را فراهم کرده‌ایم تا شما بتوانید به سادگی استراتژی خودتان طراحی کرده، بهینه‌سازی کنید و از آن سیگنال بگیرید.

FA EN